Редакційний штат

Головний редактор:

Кузнець Тетяна Володимирівна – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Умань, Україна)

E-mail: tetiana.kuznets@gmail.com

Члени редакційної колегії:

Біляєва Світлана Олександрівна – доктор історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Умань, Україна)

E-mail: svitbil@ukr.net

Киридон Алла Миколаївна – доктор історичних наук, професор, директор Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» (Київ, Україна)

E-mail: akyrydon@ukr.net

Кривошея Ігор Іванович – кандидат історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Умань, Україна)

E-mail: i.kryvosheia@udpu.edu.ua

Кривошея Ірина Іванівна – доктор історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Умань, Україна)

E-mail: iryna.kryvosheia@udpu.edu.ua

Лісовська Ольга Василівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, заступник головного редактора (Умань, Україна)

E-mail: lisovskaolya@ gmail.com

Міронова Ірина Сергіївна – доктор історичних наук, професор кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили (Миколаїв, Україна)

E-mail: ya.irina761@gmail.com

Скус Ольга Володимирівна – кандидат історичних наук, професор кафедри історії України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відповідальний секретар редколегії (Умань, Україна)

E-mail: solhav2018@gmail.com

Священко Зінаїда Василівна – доктор історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Умань, Україна)

E-mail: szv09@meta.ua

Епштейн Тадеуш – доктор габілітований, професор Інституту історії Польської Академії Наук у Варшаві (Варшава, Польща)

E-mail: tadeuszepsztein@o2.pl

Срогош Тадеуш – доктор габілітований, професор Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові (Ченстохова, Польща)

E-mail: tadeusz@tsrogosz.pl