Авторські права та ліцензування

Авторські права та ліцензування

Ліцензійними умовами забезпечено збереження авторського права, а також права журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати теоретичних і експериментальних досліджень, що не знаходяться на розгляді для опублікування в інших виданнях. Усі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License International CC-BY, яка дозволяє іншим особам і установам здійснювати діяльність з визнання авторства цієї роботи та її першого джерела саме в журналі «УМАНСЬКА СТАРОВИНА». Автор передає редколегії журналу права на розповсюдження електронної версії статті, а також електронної версії англомовного перекладу статті (для статей українською мовою) через будь-які електронні засоби (розміщення на офіційному web-сайті Журналу, в електронних базах даних, репозитаріях тощо).

Автор зберігає за собою право без узгодження з редколегією та засновниками використовувати матеріали статті: а) повністю або частково в освітніх цілях; б) для написання власних праць та дисертацій; в) для підготовки тез, доповідей конференцій, презентацій.

Розміщувати електронні копії статті (у тому числі кінцеву електронну версію, завантажену з офіційного web-сайту журналу) на:

  • персональних web-ресурсах усіх авторів (web-сайти, web-сторінки, блоги тощо);
  • web-ресурсах установ, де працюють автори (включно з електронними інституційними репозитаріями);
  • некомерційних web-ресурсах відкритого доступу (наприклад, arXiv.org; Academia.edu, Google Scholar);
  • некомерційних веб-ресурсах відкритого доступу.

У всіх випадках наявність бібліографічного посилання на статтю або гіперпосилання на її електронну копію, що містяться на офіційному сайті журналу «УМАНСЬКА СТАРОВИНА», є обов’язковим.